با حکم وزیر بهداشت:
نماینده تام الاختیار وزیر در مدیریت بیماری کرونا در استان خراسان رضوی منصوب شد
4 مرداد 1399 ساعت: 15:5وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوحی را به عنوان "نماینده تام الاختیار وزیر در مدیریت بیماری کرونا در استان خراسان رضوی" منصوب کرد.

به گزارش سپید به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

استاد ارجمند
جناب آقای دکتر فریدون نوحی

باتوجه به سوابق ارزنده علمی و اجرائی جنابعالی بدینوسیله بعنوان "نماینده تام الاختیار وزیر در مدیریت بیماری کرونا در استان خراسان رضوی" منصوب می‌شوید.
بدیهی است باتوجه به تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم شیوع در استان‌های خراسان شمالی و جنوبی بر مراکز درمانی مشهد مقدس، در صورت نیاز مداخله اجرائی جنابعالی در استان‌های مذکور در مدیریت بیماری اعمال خواهد شد. ضروری دیدم جهت همراهی و استقرار تیم مدیریتی مورد نیاز با جنابعالی افراد ذیل نیز در استان مستقر گردند.

1-جناب آقای دکتر گویا به عنوان کارشناس و مدیر برجسته اداره کل مبارزه با بیماری‌ها که با تجربه طولانی در مدیریت بیماری‌های واگیردار بخصوص در استان خراسان رضوی می‌توانند حضور موثر داشته باشند و برنامه‌ریزی و نظارت در امور خراسان‌های شمالی و جنوبی به اضافه آنچه در خراسان رضوی مدیریت می‌شود توسط ایشان بسیار کارساز خواهد بود.

2-جناب آقای دکتر طالبیان از معاونت محترم درمان که ایشان نیز به عنوان یکی از مدیران با تجربه و کارشناس مسلط بر امور درمان ، سرکشی و نظارت و رفع کاستی‌های بخش درمان را مدیریت خواهند کرد.

3-جناب آقای دکتر سعید لک از معاونت محترم پرستاری جهت بررسی مسائل مربوط به مراقبت‌های پرستاری در گروه حضور خواهند داشت.

4-آقای محمد اندرزی نماینده معاونت محترم پشتیبانی و توسعه مدیریت و منابع جهت حل و فصل امور مالی و پشتیبانی هم‌آهنگی لازم را انجام خواهند داد.

انشاءا... تعالی روسای محترم دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و همچنین استاندار محترم خراسان رضوی و استانداران ارجمند خراسان‌های شمالی و جنوبی و دیگر مقامات مذهبی، فرهنگی و اجرائی حداکثر همراهی را با جنابعالی خواهند داشت.

توفیق حضرتعالی و تیم همراه و همکاران ارجمند استانی را در مهار هرچه زودتر بیماری از خداوند بزرگ و با برخورداری از عنایت حضرت ثامن الحجج (ع) آرزومندم
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو