اعمال محدودیت‌های کرونایی در ۲ ایالت پرمبتلای آمریکا
8 تیر 1399 ساعت: 16:4با گذشت تعداد مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ از 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا، مقامات ایالت‌های فلوریدا و تگزاس از اعمال مجدد محدودیت‌ها برای مراکز تجاری و اقتصادی خبر دادند.
به گزارش سپید، موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در سراسر ایالات متحده آمریکا از 2.5 میلیون نفر فراتر رفته و موارد جدید ابتلا در ایالت‌های فلوریدا و تگزاس به رکورد جدیدی رسیده است.

افزایش موارد ابتلا در ایالت‌های جنوبی پس از آن صورت گرفت که در هفته‌های اخیر به مراکز تجاری و اقتصادی اجازه داده شد تا فعالیت خود را از سر گیرند.

در روز شنبه مقامات ایالت فلوریدا از شناسایی بیش از ۹۵۰۰ مورد جدید ابتلا خبر دادند که این رقم در روز جمعه ۹۰۰۰ مورد بوده است. این افزایش تعداد مبتلایان، مقامات این ایالات را بر آن داشت تا مجدد محدودیت‌هایی را برای مراکز اقتصادی و تجاری اعمال کنند. این محدودیت‌ها در ایالت تگزاس نیز اعمال شده است.

پیش از این «آنتونی فائوچی» مشاور دولت آمریکا در حوزه مقابله با کروناویروس در اظهاراتی گفته بود که بیماری کووید-۱۹ در این کشور "مشکل جدی" است.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، در حال حاضر بیش از ۱۲۸ هزار نفر در سراسر آمریکا بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده و این کشور در رتبه نخست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد.ایسنا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو