بیانیه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای تقدیر از مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا
4 تیر 1399 ساعت: 10:4کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم برای تقدیر از مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سپید کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم در تقدیر از مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا بیانیه صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
قال امیرالمومنین علی (علیه السلام): لا رزیه اعظم من دوام السقم هیچ مصیبتی بزرگتر از تداوم بیماری نیست

مدت زمانی است که مردم شریف ایران دچار بیماری کرونا شده‌اند، متاسفانه پدیده جهانگیر این ویروس منحوس تاکنون تلفات جانی، مالی و اجتماعی فراوانی از خود به جای گذاشته و همچنان سلامتی آحاد مردم را تهدید می‌کند و کسب و کار عده‌ای از هم میهنان به خصوص قشر آسیب پذیر را با مشکلات جدی روبرو کرده است. کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم شورای اسلامی در آغازین روزهای فعالیت خود، ضمن تسلیت به خانواده‌های آسیب دیدگان کرونا به ویژه خانواده‌های معزز شهدای مدافع سلامت، معرانه از مردم شریف و نجیب درخواست می‌کند با ادامه رعایت ضوابط علمی، دستورات بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برای پیشگیری و غلبه بر این بیماری گام‌های موثر و اساسی بردارند.

اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت کشور در همه شهرستان‌ها و پهنه ایران عزیز و همه مراکز درمانی، پزشکان، پرستاران، بهیاران، پیراپزشکان، بهورزان و کادر بهداشتی و آزمایشگاهی، اورژانس و نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و فعالان اداری و ستادی و جهادی و خیرین سلامت مردمی در عرصه مقابله با گرونا تشکر و قدردانی شود. بی‌شک این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند و یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس می‌باشد. قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهد بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران على الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما با خداوند متعال است. مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا و تمامی ستادهای استانی و منطقه‌ای، خاطر نشان می‌کند، همواره در کنار مردم و با مردم در جهت هرگونه کمک و پشتیبانی لازم برای غلبه بر این پدیده ناگوار خواهد ماند.
والسلام
کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم

خانه ملت
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو