معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری:
وزیر بهداشت از مردان صف اول نبرد تحریم و کرونا است
27 خرداد 1399 ساعت: 11:3معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری نوشت: در همزمانی سهمگین تحریم و کرونا، تمام دولت در تکاپو است و در این نبرد تمام عیار، «سعید نمکی» از مردان صف اول است.
به گزارش سپید آنلاین، «علیرضا معزی» روز سه‌شنبه همزمان با برگزاری جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصویری از حضور «سعید نمکی» در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت منتشر کرد و نوشت: «در همزمانی سهمگین تحریم و کرونا، تمام دولت در تکاپو است و در این نبرد تمام عیار، وزیر بهداشت از مردان صف اول است.  فشار به اندازه‌  کافی حداکثری هست که جایی برای جنگ روانی و شایعه‌سازی باقی نماند؛ دکتر نمکی در جلسه‌ی امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت.»

روز گذشته در فضای مجازی و برخی رسانه ها اخباری درباره استعفای سعید نمکی وزیر بهداشت درمان وآموزش پزشکی منتشر شد عصر روز گذشته علی ربیعی سخنگوی دولت این شایعه را تکذیب کرد.

محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری هم در حساب توییتری خود نوشت:‌ «در شرایطی که کشور نیاز به همدلی دارد حاشیه‌سازی خلاف مصالح ملی است. دکتر نمکی ⁩نه استعفا داده، نه قهر کرده و نه اختلافی با هیچ یک از اعضای دولت دارد. نبرد همه‌جانبه با کرونا ادامه دارد و ایشان از ارکان این نبرد است؛  رابطه‌ وی با رئیس‌جمهور هم همواره گرم‌ و صمیمانه‌ بوده است.»

 ساعاتی پیش جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تشکیل شده است و وزیر بهداشت در جلسه حضور دارد.ایرنا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو