نتیجه نهایی هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت منتشر شد
21 خرداد 1399 ساعت: 12:3سازمان سنجش آموزش کشور، نتیجه نهایی هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را منتشر کرد.

به گزارش سپید آنلاین، کارنامه نهایی داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر شده است.

داوطلبانی که کارنامه قبولی برای آن‌ها صادر شده است از روزچهارشنبه ۲۱ خردادماه می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر سایر مراحل استخدام را طی کنند.

براساس اطلاعیه روز چهارشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی کرده باشند، منوط به تایید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی‌های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار موسسه یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه‌نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی، نسبت به ارایه مدارک و مستندات لازم برای شروع به کار اقدام نکنند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است در این گونه موارد با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت می‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه یادآور شد: «مسئولیت ناشی از رعایت نشدن دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر  مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم می‌شود.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو