طلایی استعفای خود را از شورا پس گرفت
30 آذر 1394 ساعت: 16:9رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر از پس گرفتن استعفای طلایی از شورا خبر داد و گفت: از این پس جلسات شورایاری ها به‌صورت منظم برگزار می‌شود.
پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر، به استعفای مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای شهر در چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: با نشست‌ها و جلساتی که برگزار شد در نهایت از آقای طلایی خواستیم استعفای خود را از شورا پس بگیرد.

وی ادامه داد: نقش سردار طلایی در شورا و همچنین ستاد شورایاری‌ها بسیار مهم است و قطعاً عدم حضور ایشان به شورا خلل وارد می‌کند.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر اضافه کرد: برادر عزیزمان جناب چمران هم در خصوص شورایاری‌ها بسیار حساس هستند و در جهت تقویت آنها گام برمی‌دارند که البته سوء تفاهماتی در زمینه شورایاری هابی بین آقای طلایی و چمران ایجاد شده بود که با برگزاری جلسات این سوءتفاهمات برطرف شد.

سروری افزود: آقای طلایی دوست ما و یکی از رزمندگان است و از وی درخواست کردیم تا اسعتفای خود را پس بگیرد و همچنین در شورایاری‌ها باقی بماند و ایشان هم بزرگواری کردند و درخواست ما را پذیرفتند.

سروری بیان کرد که اکثر نمایندگان شورای شهر خواهان این بودند که آقای طلایی در شورا بماند. ما هم از ایشان خواستیم تا استعفایش را پس بگیرد و دیگر در جلسه علنی مطرح نشود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو