ثبت نام جلالی‌زاده، امانی، ثروتی و کوچک‌زاده برای نمایندگی مجلس دهم
30 آذر 1394 ساعت: 10:9معاون فرماندار تهران اعلام کرد که 249 نفر در وزارت کشور و فرمانداری تهران برای شرکت در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش ایسنا ، علی اصغر ناصر بخت معاون فرماندار تهران در آستانه سومین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: در پایان روز دوم نام‌نویسی از داوطلبان متقاضی شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع 249 نفر در وزارت کشور و فرمانداری تهران ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 34 نفر زن و 4 نفر از اقلیت‌های دینی و مذهبی بوده‌اند.

در سومین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس دهم موسی الرضا ثروتی و سید علی طاهری و یعقوب جدگال از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور به ترتیب برای حوزه‌های انتخابیه بجنورد ، گرگان و چابهار ثبت نام کردند.

جلال جلالی زاده و شهربانو امانی نیز از جمله چهره‌هایی بودند که صبح دوشنبه با تحویل مدارک ، مراحل ثبت نام در انتخابات مجلس دهم را در وزارت کشوربه انجام رساندند.

مهدی کوچک‌زاده و سید محمود نبویان نمایندگان مردم تهران در مجلس نهم نیز امروز با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کردند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو