شمار فوتی ها و مبتلایان به کرونا در نیویورک بیش از آمار اعلامی است
5 اردیبهشت 1399 ساعت: 11:2ایالت نیویورک در آمریکا که اکنون به کانون اصلی مبتلایان به ویروس کرونا در جهان بدل گشته است، تحقیقات جدید نشان داده شمار مبتلایان و جان باختگان به این ویروس در آن بیش از آمارهای رسمی است که پیشتر انتشار یافته‌اند و به گفته فرماندار آن، آمار جان باختگان مبتلا به این ویروس دراین ایالت رو به فزونی است.
شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان روز جمه با انتشار این خبر گزارش داد: نتایج تحقیقات جدید که از پادتن افراد مبتلا به این ویروس به دست آمده، نشان می‌دهد که حداقل حدود ۲ میلیون ۷۰۰ هزار نفر در این ایالت به این ویروس آلوده شده باشند، اما این درحالی است که آمار رسمی و تایید شده تنها ۲۶۹ هزار و ۷۵۶ مورد ابتلا را تاکنون اعلام کرده است.

این شبکه خبری آمریکایی ادامه داد: نیویورک که اکنون با نزدیک به ۲۶۳ هزار مبتلا به ویروس کرونا به کانون مبتلایان به این ویروس در جهان بدل گشته، انتظار می رود شمار افراد مبتلا در آن ده‌ها برابر بیش از آنچه که پیشتر تصور می شد، باشد.

«اندرو کومو» فرماندار نیویورک در این باره گفت: شمار جان باختگان به ویروس کرونا افزایش خواهد یافت و آماری که از جان باختگان به این ویروس اعلام شده تنها مربوط به بیمارستان ها و افرادی است که تحت مراقبت قرار داشته اند، آماری از فوتی های خانگی و غیر بیمارستانی در این زمینه اعلام نشده است.

به گزارش سی‌ان‌ان، شمار جان باختگان به ویروس کرونا در آمریکا تسریع یافته، به گونه ای که آمار فوتی ها در یک ماه پیش در آمریکا تنها ۵۰۰ نفر بود که اکنون به بیش از ۵۰ هزار جان باخته رسیده است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو