مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد؛
ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر
26 فروردین 1399 ساعت: 17:1مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر، تاکید کرد: هموطنان برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس گیرند.
به گزارش سپیدآنلاین، حسن صفاریه با تاکید بر نقش مهم داروخانه‌های جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از بازوهای نظام دارویی کشور، بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، داروخانه مرکزی هلال احمر با هدف رفع نیازهای درمانی کشور و به حداقل رساندن دغدغه‌های دارویی مردم فعالیت‌های خود را در زمینه تامین و توزیع داروهای مورد نیاز مردم توسعه داده و در تلاش است با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها در جهت بهبود و توسعه خدمت رسانی به آحاد مردم گام بردارد.
وی ارائه خدمات شایسته دارویی به مراجعان و بیماران را از اولویت‌های این داروخانه عنوان کرد و گفت: به منظور دسترسی هرچه بهتر بیماران به داروهای مورد نیاز و خاص، تمهیدات لازم انجام شده و همه روزه از ساعت ۷.۳۰ تا ۲۱ خدمات دارویی به افراد ارائه می‌شود تا هموطنان بتوانند به سهولت داروهای مورد نیاز خود را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب تهیه کنند. به گفته مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی، همچنین هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو