درخواست سخنگوی وزارت بهداشت از مردم/1
همچنان هشدارهای کرونایی را جدی بگیرید
16 فروردین 1399 ساعت: 14:1سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشکر از مشارکت جمعی مردم در جهت کنترل بیماری کرونا در کشور، گفت: از مردم می‌خواهیم همچنان هشدارها را جدی بگیرید و کماکان نکات بهداشت فردی و اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، کیانوش جهانپور در ارتباط ویدیو کنفرانسی با خبرنگاران، ضمن تشریح آخرین موارد بروز و وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کشور، گفت: ضمن سپاس مجدد از مشارکت جمعی مردم در سراسر کشور در هفته‌های اخیر و یک ماه‌ونیمی که ردپای این بیماری در کشور شناسایی شده، از کادر سلامت و مدافعین سلامت در عرصه بهداشت و درمان نیز تشکر می‌کنم که بیش از ۳۴ هزار تیم در مراکز بهداشتی و درمانی در حال خدمت هستند.
وی افزود: اگر امروز در فاز مدیریت بیماری کووید۱۹ هستیم، علاوه بر مشارکت اجتماعی مطلوب مردم، مدیون تلاش همکاران‌مان در مراکز بهداشتی و درمانی هستیم. شناسایی و مداخله زودهنگام که در حوزه بهداشت هدف‌گذاری شده بود، این روزها مشخصا در مدیریت بیماری موثر بوده است. جهانپور ادامه داد: همچنین از تعامل بین‌بخشی و مشارکت خیرین، سازمان‌های مردم‌نهاد، ‌نیکوکاران، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف اعم از هلال احمر، نیروی انتظامی و... که در مدیریت بیماری نقش و سهم بسزایی داشتند، سپاسگزاریم.
سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: از مردم می‌خواهیم همچنان هشدارها را جدی بگیرید و کماکان نکات بهداشت فردی و اجتماعی را مورد توجه قرار دهید.

ادامه دارد...
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو