بیل گیتس:
کشورهای دیگر در مقابله با کروناویروس بهتر از آمریکا عمل کرده‌اند/ باید از چین یاد بگیریم
10 فروردین 1399 ساعت: 13:1بنیانگذار مایکروسافت وضعیت فعلی آمریکا را در زمینه مقابله با کروناویروس یک سناریوی کابوس‌آور توصیف کرد و گفت: کشورهای دیگر نسبت به آمریکا اقدامات بهتری را برای مقابله با شیوع کروناویروس انجام داده‌اند، به ویژه کشورهای آسیایی که تجربه شیوع سارس در سال ۲۰۰۳ را نیز دارند. علت موفقیت این کشورها در مقابله با کروناویروس این است که وقتی موارد ابتلا در کشورهایشان هنوز بسیار کم بود، اقدامات خود را علیه این بیماری شروع کردند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از فانا، بیل گیتس وضعیت فعلی آمریکا را در زمینه مقابله با کروناویروس یک سناریوی کابوس‌آور توصیف کرد و گفت: کشورهای دیگر نسبت به آمریکا اقدامات بهتری را برای مقابله با شیوع کروناویروس انجام داده‌اند، به ویژه کشورهای آسیایی که تجربه شیوع سارس در سال ۲۰۰۳ را نیز دارند. علت موفقیت این کشورها در مقابله با کروناویروس این است که وقتی موارد ابتلا در کشورهایشان هنوز بسیار کم بود، اقدامات خود را علیه این بیماری شروع کردند.
وی گفت: هنوز به پیک بیماری کرونا نرسیده‌ایم. برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری باید محدودیت‌ها و تعطیلی‌های اجتماعی بیشتری اعمال شود. گیتس تاکید کرد: باید در آمریکا اقداماتی مشابه آنچه چین برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا انجام داد، انجام شود.
بنیانگذار مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد جهان سال‌هاست درباره بروز یک پاندمی مرگبار در جهان هشدار داده و حالا پیشگویی او با بروز پاندمی COVID-19 محقق شده است/سی‌ان‌ان.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو