از بین ۴۴ هزار اثر؛
۳۳۰۰ فیلم در دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» ثبت‌نام کردند
22 خرداد 1398 ساعت: 20:3از بین ۴۴ هزار اثر رسیده به دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ»، ۳۳۰۰ اثر در بخش فیلم برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش سپیدآنلاین، از میان تمام آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ۳۳۰۰ اثر برای حضور در این دوره از جشنواره آثار خود را در بخش فیلم به ثبت رسانده‌اند.
براساس این گزارش، در رشته‌های فیلم کوتاه ۲۶۱۹ اثر، مستند ۱۱۴ اثر، فیلمنامه نویسی ۳۲۴ اثر، تیزر و نماهنگ ۹۵ اثر و پویانمایی ۱۴۸ عنوان اثر در بخش فیلم ثبت‌نام و در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
همچنین این آثار در بخش‌های مختلف جشنواره به ثبت رسیده‌اند. در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنندگان در ۵ رشته فیلم کوتاه داستانی، فیلم مستند، تیزر و نماهنگ، پویانمایی و فیلمنامه‌نویسی آثار خود را به ثبت رسانده‌اند. در بخش کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی در رشته‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه نویسی و همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور علاقمندان تنها در رشته‌های فیلم مستند و فیلمنامه‌نویسی شرکت کرده‌اند.
بنابر اعلام وبدا، جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با شعار «سالم زیستن، هنر است» در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، تابستان امسال در شهر تهران برگزار می‌شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو