تصمیم‌گیری درباره وضعیت فردای مدارس تهران تا قبل از ساعت ۱۴ امروز
29 آذر 1394 ساعت: 10:9وزیر آموزش و پرورش گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا تا قبل از ساعت ۱۴، تشکیل جلسه می‌دهد و با توجه به وضعیت فعلی هوا در خصوص تعطیلی یا دایر بودن مدارس تهران برای فردا، تصمیم‌گیری می‌کند.
به گزارش فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه گردهمایی آموزشی روسای ادارات استعدادهای درخشان سراسر کشور و در پاسخ به این پرسش که «آیا فردا مدارس تهران تعطیل است؟»، اظهار داشت: همان‌طور که اعلام شده است و در جلسه‌ای که در تهران برگزار شد، مدارس امروز به‌ علت آلودگی هوا تعطیل است.

وی افزود: امروز هم جلسه دوم در این خصوص برگزار خواهد شد و با توجه به وضعیت هوا برای تعطیلی فردای مدارس، تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی افزود: اینکه هوا در چه وضعیتی از آلودگی قرار دارد در تخصص آموزش و پرورش نیست و اینکه آیا این هوا برای دانش‌آموزان مضر است یا خیر، توسط این کمیته بررسی می‌شود و طبیعی است که علاقه‌مند هستیم که مدارس برقرار باشد و دانش‌آموزان در مدارس درس بخوانند، اما سلامت دانش‌آموزان برای ما مهم‌تر است.

وی تاکید کرد: تصمیم‌گیری در این خصوص به کمیته‌ای واگذار شده است که ما تابع تصمیمات آن کمیته هستیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: به‌طور کلی باز بودن یا تعطیلی مدارس تابع کمیته‌ای است که شامل بهداشت و درمان، محیط زیست، آموزش و پرورش و استانداری است که اگر این ترکیب به جمع‌بندی برسند، آموزش و پرورش مجری مصوبات این کمیته است و تا قبل از ساعت 14، این کمیته تشکیل جلسه می‌دهد و با توجه به وضعیت فعلی هوا، درخصوص تعطیلی فردای مدارس تهران تصمیم‌گیری می‌کند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو