اورژانس تهران اعلام کرد
تعداد جان باختگان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد به 8 تن رسید
4 دی 1397 ساعت: 20:10بنابر اعلام اورژانس تهران یکی دیگر از دانشجویان مصدوم حادثه واژگونی دانشگاه آزاد در پایتخت نیز دقایقی پیش به علت شدت جراحت های وارده جان خود را از دست داد و تعداد کل جانباختگان این حادثه به هشت تن افزایش یافت.
به گزارش سپیدآنلاین، محمدکرم دُرآبادی مدیر مرکز روابط عمومی اورژانس تهران بعدازظهر سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این دانشجو حدود 30 ساله در بیمارستان شریعتی بستری بود.

وی افزود: در این حادثه 27 دانشجو مصدوم شدند که 24 نفر آنان به مراکز درمانی انتقال یافته اند.

این حادثه امروز در محوطه داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات رخ داد.

برخی منابع پیشتر سکته قلبی راننده اتوبوس را عامل رخداد این حادثه اعلام کرده بودند که مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران این موضوع را تایید نکرد و گفت:
سکته قلبی راننده اتوبوس هنوز مورد تایید ما نیست و علت مرگ وی که در حادثه جان خود را از دست داده در دست بررسی قراردارد.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز علت اصلی واژگونی اتوبوس در داخل محوطه دانشگاه علوم و تحقیقات را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.

حسن عابدی در این رابطه گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل بیش از 30 دانشجو به دلایل نامشخص با یک دیواره بتنی در حاشیه مسیر کوهستانی دانشگاه برخورد کرد و در ادامه واژگون شد.

وی در ادامه تصریح کرد: علت این برخورد شاید عدم تعادل راننده، مشکل فنی در اتوبوس یا عوامل دیگری باشد کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور دارند و مشغول بررسی علت این تصادف مرگبار هستند.

دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه پنج تهران بالاتر از میدان پونک واقع شده است.
ایرنا
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو