رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت:
آزمون دفاتر خدمات سلامت برگزار شد/ شرکت 4 هزار متقاضی در 10 حوزه امتحانی
24 آذر 1397 ساعت: 20:9رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون دفاتر خدمات سلامت با همکاری مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، روز پنجشنبه 22 آذرماه در 10 حوزه برگزار شد.
به گزارش سپیدآنلاین، احمد جنیدی با اعلام این خبر افزود: در این آزمون بیش از چهارهزار نفر برای ایجاد و راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در تمامی استان ها شرکت کردند.

وی در ادامه افزود: در آینده علاوه بر خدمات ممیزی بهداشت محیط، خدمات در سایر حوزه ها مانند ممیزی درمان در صورت تصویب به این دفاتر واگذار می شود.

رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اظهار داشت: این آزمون در ۱۰ حوزه امتحانی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط انجمن علمی بهداشت محیط و شرکت آوای سلامت با همکاری مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت‌ برگزار شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، به استناد ماده 25،24 و 41 آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی ابلاغی مورخ 1392.03.18 و به منظور استفاده از توان بخش خصوصی در جهت ارتقای وضعیت بهداشتی مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و اماکن عمومی در مهرماه سال جاری از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کرد.وبدا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو