تفاهم نامه ژنوم (NGS) پروژه ایرانوم غرب کشور امضا شد
10 مهر 1397 ساعت: 21:7به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی، پژوهشی و تشخیصی در زمینه کسب دانش و فناوری توالی یابی نسل جدید ژنوم (NGS) در پروژه ایرانوم، تفاهمنامه سه جانبه ژنوم غرب کشور به امضای دکتر ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر عرب رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دکتر نجم آبادی به نمایندگی از مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دکتر محمودرضا مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رسید.
به گزارش سپیدآنلاین، رضا ملک زاده در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: این تفاهمنامه به صورت سه جانبه و با حضور دکتر عرب، از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر نجم آبادی، نماینده مرکز تحقیقات ژنیتک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دکتر مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به امضا رسید.

معاون تحقیقات و فناوری افزود: این مرکز به عنوان مرکز ژنوم (NGS) منطقه ۳ کلان آمایشی غرب ایجاد شده و امکان دسترسی محققین کشور خصوصا محققین منطقه ۳ کلان آمایشی کشور را فراهم می سازد.

ملک زاده با اشاره به راه اندازی مرکز ژنوم در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال گذشته اظهار داشت: این مرکز متعهد می شود تا حمایت از مرکز ژنوم غرب کشور و منطقه ۳ آمایشی کشور، حمایت های علمی و مشاوره ای مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و تربیت نیروی انسانی متخصص این مرکز را فراهم کرده و برای راه اندازی مرکز NGS غرب کشور شامل راه اندازی و تجهیزات تخصصی، همکاری های لازم را به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه داشته باشد. وبدا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو