ربیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد:
100 عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جذب می شوند
14 تیر 1397 ساعت: 16:4ربیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب 100 عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین، محمدمهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم پزشکی کشورعلاوه برارائه خدمات سلامت به بیش از 5/5 نیم میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود۱۴۰۰عضو هیات علمی با مراتب علمی بالادر 13دانشکده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای کشور می پردازد .

وی با بیان این که هرساله باتوجه به نیازدانشگاه، فراخوان جذب اعضای هیات علمی جدید دردانشگاه برگزار می شود، افزود: امسال نیز همچون سالهای گذشته آیین جدب اعضای جدیدهیات علمی دانشگاه برای جذب حدود۱۰۰نفر عضو هیات علمی جدید هفته گذشته در دانشگاه برگزارشد.

رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین در خصوص تربیت فراگیران در مقاطع مختلف عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باتوجه به رسالت تربیت دانشجو، دستیارتخصصی وفوق تخصصی، فلوشیپ رشته های مختلف وphdآموزشی و پژوهشی، برای حفظ و تقویت کادر هیات علمی خود مصمم است و برای توسعه این کادر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

ناصحی گفت: جذب عضو هیات علمی در راستای توسعه رشته های فن آوری نوین و آموزش پزشکی و مدیریت خدمات سلامت از اولویت های دانشگاه است تا این دانشگاه بتواند در مسیر نیازهای مهم جامعه و نظام سلامت گام بردارد.

رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست و از جذب آنان بدون محدودیت و در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.

بر اساس اعلام مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی داخل و خارج ازکشور که حائز شرایط نخبگی هستند و معیارهای لازم جذب در هیات علمی را دارند می توانند ضمن ارتباط با این مرکز، رزومه علمی خود را ارسال نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از 14 هزار دانشجو در مقاطع مختلف حوزه پزشکی و سلامت را تربیت می کند و برای تکمیل کادر آموزشی این فراگیران، هر ساله تعدادی عضو هیات علمی در گروه های آموزشی پایه و بالینی را جذب می کند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو