مسکو: اردن لیست ۱۶۰ گروهک تروریستی سوریه را در اختیار ما قرار داد
26 آذر 1394 ساعت: 17:9وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که اردن لیست حاوی اطلاعات مربوط ۱۶۰ گروهک تروریستی سوریه را قبل از آغاز نشست نیویورک درباره بحران سوریه، تحویل روسیه داده است
به گزارش فارس، یک منبع وابسته به وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که اردن اطلاعات حدود 160 گروهک تروریستی مظنون به دست داشتن در فعالیت‎های تروریستی سوریه را قبل از آغاز نشست بین‎المللی نیویورک درباره بحران سوریه را در اختیار مسکو قرار داد.

خبرگزاری «ریانووستی» به نقل از یک منبع آگاه در وزارت خارجه روسیه گزارش داد که اردن لیست شامل اطلاعات 160 گروهک تروریستی در سوریه را تحویل مسکو داده است.

منبع آگاه افزود: احتمالا لیست اردن در نشست بین المللی نیویورک درباره بحران سوریه که فردا برگزار می شود، مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

پیش از این، شرکت کنندگان نشست نیویورک از اردن خواسته بودند تا لیستی واحدی از گروهک‎های تروریستی سوریه را بر اساس اطلاعاتی که دیگر کشورها از جمله روسیه، آمریکا و عربستان اراه کردند، تنظیم کند.

گفته می شود که این لیست پس از توافق همه کشورها برای گنجاندن نام آنها در لیست گروه های تروریستی سازمان ملل، تحویل شورای امنیت داده شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو