مادگی کامل پلیس تهران برای تامین امنیت اجلاس سران/ موردی از داعش در تهران نداریم
1 آذر 1394 ساعت: 13:9سردای ساجدی‌نیا در مورد تمهیدات امنیتی و ترافیکی اجلاس سران، انتشار عکسی پیرامون استعمال شیشه در مترو و مسئولیت مجموعه حفاظت و حراست مترو در این زمینه، کشف 90 درصدی قتل‌ها و نداشتن قتل‌های سریالی در تهران و ... سخن گفت.

به گزارش فارس، سردار سرتیپ پاسدار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ستاد فاتب به اجرای طرح‌های امنیتی، حفاظتی و ترافیکی پلیس تهران برای برپایی هر چه باشکوه‌تر اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز اشاره کرد و اظهار داشت: امروز و فردا دوشنبه در ساختمان اجلاس در بزرگراه چمران حضور روسای کشورهای صادرکننده گاز را داریم و به همین دلیل، تمهیدات خاصی در این زمینه پیش‌بینی شده است.

عالی‌ترین مقام انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: فردا از پیش از ظهر محدودیت‌های تردد را در محدوده‌های چمران، نیایش، زیر پل پارک‌وی، محدوه خیابان ولیعصر، ولنجک و محمودیه اعمال خواهیم کرد و از شهروندان ساکن در این مناطق خواهش می‌کنیم که همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

سردار ساجدی‌نیا گفت: فردا در مناطق یک، 2 و 3 تهران مراکز علمی، دانشگاهی و برخی مراکز دولتی تعطیل است.

وی به اقدامات امنیتی انجام شده برای اجرای این اجلاس اشاره و بیان داشت: همکاران ما در کلیه مناطق، معابر، هتل‌ها و مسیر تردد این افراد مستقر شده و حضور خواهند داشت.
سردار ساجدی‌نیا در پاسخ به پرسش فارس در مورد حضور داعش در تهران، گفت: هیچ گونه موردی از داعش در سطح شهر تهران نداریم و پلیس تهران آمادگی کامل را دارد تا اگر اتفاقی به وجود آید سریعاً اقدام کند.
طراحی و اجرا توسط: هیاهو