معاون پرستاری وزیر بهداشت:
باید خدمات پرستاری را از بیمارستان ها به جامعه انتقال دهیم
13 اسفند 1396 ساعت: 12:12معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در شورای هماهنگی پرستاران استان فارس، بر اهمیت ورود خدمات پرستاری به جامعه، تاکید کرد.
به گزارش سپیدآنلاین، مریم حضرتی با بیان اینکه امروز نیاز داریم که خدمات پرستاری از بیمارستان ها به جامعه انتقال یابد، گفت: در همین راستا‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی باید به فکر ایجاد کلینیک های تخصصی پرستاری باشند تا موضوع مراقبت در منزل ترویج یافته و ارائه خدمت به بیماران، دوچندان شود.
وی با بیان اینکه نظارت های همه جانبه نظام پرستاری، به عنوان یک سایه امنیت، در جامعه گسترانیده شده است، افزود: این نظارت ها، لازم است به کمک نظام پرستاری در تمام بخش ها افزایش یابد.
معاون پرستاری وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن آموزش های دانشگاهی در خدمات پرستاری، ادامه داد: در پرستاری نوین امروزی، تمامی فرآیند درمان بیماران به کمک کارتکس های الکترونیکی صورت می پذیرد و این موضوع در اغلب مراکز درمانی دنیا در حال انجام است.
حضرتی در ادامه از پیگیری برای سختی کار پرستاران شاغل در مراکز آنکولوژی و سوختگی خبر داد و گفت: این موضوع در وزارت بهداشت مطرح شده و تحقق آن موجب می شود تا اهمیت کار این پرستاران، بیشتر دیده شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو