ظرفیت بلیت‌های قطار برای اربعین تکمیل شد
1 آذر 1394 ساعت: 12:9با کلیدخوردن فروش بلیت‌های قطاربرای تاریخ‌ رفت و برگشت مسافران این سفر معنوی تا به امروز ظرفیت تمام بلیت‌های 6 آذرماه برای رفت و سیزدهم برای بازگشت تکمیل شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سال گذشته بود که بازار فروش انواع بلیت‌ها(قطار، هواپیما، اتوبوس) برای سفر به عتبات در اربعین دچار تلاطم شد به طوری که بازهم دلالان پرقدرت، قیمت‌ها را به سقفی که خودشان می‌خواستند رساندند. ماجرایی که امسال قرار است با تمهیدات پیش‌بینی شده تکرار نشود و همه چیز طبق اصول پیش برود.

در این خصوص مرتضی جعفری مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن گفت: سیستم فروش در حال حاضر بصورت یکپارچه فعالیت دارد و در بخش‌هایی که راه‌آهن نظارت می‌کند در کنار نظارت و همکاری شرکتها بروز بازار سیاه در فرش بلیت غیرممکن است. اما با وجود نظارت‌ها نگرانی‌ها در خصوص افزایش قیمتها برای مردم وجود دارد که نکند مانند سال گذشته که نظارت هم بود گرفتار سیاه چاله‌های دلالان شود.
همچنین طبق بررسی‌های بعمل آمده از سایت فروش بلیت، آمارها حاکی از آنست که بیشتر مسافران 6 آذرماه را برای رفت و 13 را برای بازگشت انتخاب نموده‌اند و تمام ظرفیت‌های این دو روز تکمیل شده است.
طراحی و اجرا توسط: هیاهو