ثبت بیش‌از 6هزار تماس مردمی با سامانه 190 وزارت بهداشت
2 فروردین 1396 ساعت: 18:1رئیس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت، از ثبت 6 هزار و 125 تماس مردمی با این سامانه از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا امروز (چهارشنبه)خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، محراب آقازاده با علام این مطلب گفت: در طول مدت یک ماه گذشته و با 6 هزار و 125 تماس مردمی با سامانه 190 وزارت بهداشت، 3هزار و 200 کیلوگرم مواد غذایی فاسد، تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل مصرف در کشور، کشف، جمع‌آوری و معدوم‌سازی شد.
وی ادامه داد: کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تاکنون به 95 درصد از اخبار و شکایات ثبتی در سامانه بهداشت 190 رسیدگی کرده‌اند و سایر اخبار و شکایات از طریق سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در حال پیگیری است.
رئیس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت گفت: بیشترین شکایت از اصناف مربوط به اماکن مسکونی، اغذیه‌فروشی‌ها و ساندویچی و پیتزا و نانوایی بود و بیشترین اخبار و شکایات مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد با 14 درصد، شهید بهشتی با 12 درصد و ایران با 11 درصد بوده است. آقازاده میزان رضایتمندی مردم از نحوه رسیدگی به اخبار و شکایات مطرح‌شده با سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت را 97 درصد عنوان کرد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو