وزیر بهداشت:
12بیمارستان در دولت یازدهم به بهره‌برداری کامل رسیده است
24 اسفند 1395 ساعت: 17:12وزیر بهداشت گفت: ظرف سه سال اخیر و در چارچوب فعالیت دولت یازدهم 12بیمارستان در سطح کشور به بهره‌برداری کامل رسید که علاوه بر بالا بردن سرانه تخت بیمارستانی موجب اشتغالزایی بومی در مناطق مختلف شده‌اند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، سیدحسن هاشمی در فریمان گفت: همچنین در ابتدای فعالیت دولت یازدهم 35 هزار تخت بیمارستانی نیمه ساز در سطح کشور وجود داشت.
وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا پایان دوره فعالیت دولت 21هزار تخت بیمارستانی از این تعداد در سطح کشور مورد بهره برداری قرار گیرد. وزیر بهداشت گفت: علاوه بر آن 13 هزار تخت بیمارستانی دیگر با 30 درصد پیشرفت اجرایی تا اوایل سال 1397 به بهره برداری می‌رسد.
هاشمی هزینه ایجاد هر تخت بیمارستانی را هشت میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: عزم دولت یازدهم بر این است تا با ایجاد مراکز درمانی در مسیر طرح تحول نظام سیاست گام بردارد. هاشمی در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای چهارشنبه آخر سال نیز گفت: بیمارستانها و مراکز درمانی تمامی ظرفیت خود را برای این روز بکار گرفته اند ولی خانوادها نیز می توانند با هشدار نقش پررنگتری در کاهش آسیبهای این روز داشته باشند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو