وزیر بهداشت اعلام کرد:
دریافت بخشی از مطالبات دانشگاه‌ها از بیمه سلامت/ قول وزیر رفاه برای پرداخت بخشی از بدهی‌ تامین اجتماعی
23 اسفند 1395 ساعت: 16:12وزیر بهداشت با اشاره به دریافت بخشی از مطالبات از بیمه سلامت بر ضرورت توزیع همه این اعتبار تا پیش از سال جدید تاکید کرد و گفت: طبق قولی که وزیر رفاه به رییس جمهور داده اند ، تاپایان سال نیز بخشی از بدهی های تامین اجتماعی پرداخت می شود.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، سیدحسن هاشمی در همایش روسای دانشگاه‌های سراسر کشور گفت: حوزه برنامه‌ریزی با اقداماتی که در پایش برنامه عملیاتی سال ۹۵ انجام داده نقطه امید است و باید در ماه های ابتدایی سال ۹۶ برنامه عملیاتی سال آینده و کارهای مربوط به این حوزه جهت بهبود اقدامات فعالیت ها و خدمات رسانی در سطح دانشگاه ها پیگیری و عملیاتی شود.
هاشمی با اشاره به دریافت بخشی از مطالبات از بیمه سلامت بر ضرورت توزیع همه این اعتبار تا پیش از سال جدید تاکید کرد و گفت: طبق قولی که وزیر رفاه به رییس جمهور داده اند ، تاپایان سال نیز بخشی از بدهی های تامین احتماعی پرداخت می شود.
وزیر بهداشت از تلاش‌های روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و همکاران بخش سلامت که سال ۹۵ را در عین سختی به خوبی مدیریت کردند ، قدردانی کرد و با بیان اینکه تنها خداوند از باطن و نیت افراد خبر دارد گفت: خدمت مسئولین سلامت به مردم ، به رغم اظهار نظرهای غیر منصفانه در این باره ارزشمند است.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو