وزیر بهداشت عنوان کرد:
بهره‌برداری از ۵۰۰پروژه در حوزه بهداشت تا پایان دولت یازدهم
19 اسفند 1395 ساعت: 20:12وزیر بهداشت گفت: تا پایان دولت یازدهم بالغ بر ۵۰۰ پروژه در حوزه بهداشت به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از مهر، سیدحسن هاشمی اظهار کرد: رفع کمبودهای حوزه بهداشت و درمان از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید است و تاکنون اقدامات بسیار ارزشمندی در این زمینه انجام شده است.
هاشمی با اشاره به اینکه در طول ۲۰ روز گذشته ۱۰ بیمارستان در کشور افتتاح شده است، افزود: بیمارستان کردستان با ۸۰۰ تخت، بیمارستان مجهز در پاکدشت و بیمارستان رازی در بیرجند بخشی از بیمارستان های افتتاح شده در این مدت هستند.
وی با اشاره به اینکه ۱۶۰۰ تخت بیمارستانی درحال ساخت است، گفت: تا کنون در ۱۵ زایشگاه ۷۵۰۰ بلوک زایمانی، ۶۵ خانه بهداشتی و ۱۷ مرکز بهداشتی ، ۷۰ مرکز خدمات تخصصی و دانشکده داروسازی افتتاح شده است. هاشمی با اشاره به اینکه بیمارستان امام رضا(ع) مشهد طی یک سال گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است، تصریح کرد: بیمارستان امام رضا(ع) ۶۱۰ تخت دارد که حدود ۲۳۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
وی بیان کرد: تا پایان دولت تدبیر و امید در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۴۰ هزار متر مربع بالغ بر ۵۰۰ پروژه به بهره برداری می رسد. وزیر بهداشت با بیان اینکه رتبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در امر پژوهش در کشور به رتبه سوم ارتقا یافته است، عنوان کرد: همچنین در این دولت ۵۰۰ پزشک و متخصص به مجموعه قبلی در مشهد اضافه شده‌اند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو