هوای تهران درشرایط ناسالم/ آماده‌باش اورژانس
23 آذر 1394 ساعت: 13:9معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران درخصوص آخرین وضعیت هوای پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
محمد رستگاری در گفت‌وگو با ایسنا ، افزود: وضعیت کیفی هوای تهران امروز (23 آذرماه) به دلیل غلظت بیش از حد مجاز ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون، در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

وی درخصوص وضعیت هوای پایتخت با بیان اینکه شاخص کیفیت هوا براساس میانگین اطلاعات ایستگاه‌ها عدد 162 را نشان می‌دهد، گفت: براین اساس وضعیت هوا در شرایط ناسالم قرار دارد و برای گروه‌های حساس اعم از سالمندان، کودکان و بیماران خطرناک است.

وی درخصوص زمان برگزاری جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا نیز گفت: سال پیش جلسه‌ای برگزار شد که براساس آن مقرر شد تا زمانی که نیاز به اجرای طرح سراسری زوج و فرد از درب منزل و تعطیلی مدارس نباشد، این جلسه برگزار نشود و مابقی اختیارات به کارگروه کاهش آلودگی هوا تفویض شد.

وی با بیان اینکه روز گذشته نامه‌ای به آموزش و پرورش شهر تهران ارسال شد، ادامه داد: برهمین اساس از آنها درخواست کردیم که کلاس‌های ورزش که در هوای آزاد است را تعطیل کنند و همچنین نامه‌ای به بهزیستی شهر تهران ارسال شد تا از فعالیت کودکان در مهدکودک‌ها در فضای باز جلوگیری شود و همچنین اورژانس در حالت آماده‌باش است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو