معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر خبر داد:
راه‌اندازی 2پلی‌کلینیک جدید در کربلا و نجف/ ارسال 30تن دارو و تجهیزات ویژه ایام نوروز
17 بهمن 1395 ساعت: 15:11معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر از راه‌اندازی 2پلی‌کلینیک جدید در کربلا و نجف خبر داد و گفت: 30تن دارو و تجهیزات ویژه ایام نوروز به عتبات ارسال می‌شود.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از فارس، علی حیدری در ارتباط با تمهیدات هلال‌احمر در عتبات طی ایام نوروز، اظهار داشت: 2 درمانگاه جدید در کربلا و نجف قبل از عید نوروز راه‌اندازی خواهد شد و اقدامات لازم جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی همچنین امدادی به زائران حسینی در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه عید نوروز عید باستانی ایرانیان بوده و در ایام نوروز بیشتر از ایران به عتبات سفر می‌کنند تا از کشورهای دیگر؛ ولی بااین‌وجود همه تمهیدات لازم جهت ارائه خدمت به زائران پیش‌بینی شده و نیروهای امدادی به کربلا و نجف اعزام می‌شوند.
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر از ارسال 30 تن دارو و تجهیزات ویژه ایام نوروز خبر داد و گفت: راه‌اندازی دو پلی‌کلینیک در کربلا و نجف جهت ارائه خدمات بیشتر به زائران در نظر گرفته‌شده است، البته در ایام عید تعداد زائران به اندازه تاسوعا و عاشورا و یا اربعین نخواهد بود و احتمالاً بیش از 150 کاروان طی هر روز نخواهیم داشت.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو