تجمیع آزمون‌ ارشد و دکتری رشته‌های علوم پزشکی آزاد با وزارت بهداشت
13 بهمن 1395 ساعت: 17:11قائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت از تجمیع برگزاری آزمون ارشد و دکتری تخصصی رشته‌های علوم پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان متقاضی شرکت در این دوره‌ها باید در یک آزمون که توسط وزارت بهداشت برگزار می‌شود، شرکت کنند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، حمید اکبری با علام این خبر اظهار کرد: براساس قانون مصوب مجلس ورود به دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رشته‌های علوم پزشکی صرفا از طریق آزمون این وزارتخانه خواهد بود و کلیه متقاضیان تحصیل در رشته مقاطع مذکور در دانشگاه آزاد نیز باید در یک آزمون که از طریق وزارت بهداشت برگزار می‌شود، شرکت کنند.
اکبری افزود: آزمون جداگانه‌ای توسط وزارت بهداشت به این منظور برگزار نخواهد شد و داوطلبان متقاضی تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در آزمون سالیانه وزارت بهداشت شرکت کرده و سپس براساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مراحل پذیرش را طی کنند.
قائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت در پایان خاطرنشان کرد: ثبت‌نام آزمون دکترای تخصصی (Ph. D ) رشته‌های علوم پزشکی به‌زودی آعاز شده و آزمون کتبی آن چهارم خرداد سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو