نامه انجمن داروسازان ایران به رئیس‌جمهور درباره بدهی بیمه‌ها
5 بهمن 1395 ساعت: 13:11رئیس انجمن داروسازان ایران در نامه‌ای به رئیس‌جمهور ضمن اشاره به تبعات تاخیر بیمه‌ها در پرداخت معوقات داروخانه‌ها، گفت: قطعا دغدغه و نگرانی ما داروسازان ایجاد وقفه و گسست در تامین داروهای ضروری و ارائه خدمات دارویی به بیماران محترم است.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، در بخشی از نامه رئیس انجمن داروسازان ایران به رئیس‌جمهور آمده است: داروسازان جدا از مزد تلاش خود، اصل سرمایه‌شان را هم به دولت می‌دهند و باید برای وصول سرمایه شخصی‌شان، 6 تا 7 ماه دوندگی کنند که این نه شرعا و نه اخلاقا پذیرفتنی نیست و این حق‌الناس بزرگ به گردن همه مسئولینی است که مسبب این وضعیت شده‌اند.
رهبر مژدهی‌آذر در ادامه نامه‌اش به رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه آخرین دریافتی داروخانه‌ها مربوط به تیرماه سال جاری است، ادامه داده است: متاسفانه علی‌رغم صراحت قانون در پرداخت سه ماهه مطالبات داروخانه‌ها و الزام به پرداخت دیرکرد، سازمان‌های بیمه هیچ توجهی به پرداخت اصل بدهی و جریمه آن به داروخانه‌ها ندارند.
مژدهی‌آذر در این نامه یادآور شد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش هزینه‌های ثابت و متغیر، قطعا ادامه این روند باعث اختلال و نابسامانی در زنجیره تامین ارائه خدمات دارویی خواهد گردید. در بخش دیگری از این نامه آمده است: قطعا دغدغه و نگرانی ما داروسازان ایجاد وقفه و گسست در تامین داروهای ضروری و ارائه خدمات دارویی به بیماران محترم است.
مژدهی‌آذر در پایان نامه خود به رئیس‌جمهور آورده است: داروسازان از جنابعالی به‌عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور توقع دارند تا دیر نشده جلوی این تضییع حق مسلم را بگیرید.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو