تهدید ترامپ به جدایی از جمهوریخواهان
22 آذر 1394 ساعت: 16:9رقیب پیشتاز حزب جمهوریخواه در رقابتهای ریاست جمهوری آمریکا، به این حزب هشدار داد با او عادلانه برخورد کند.
دونالد ترامپ از کاندیداهای حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تهدید کرد اگر با او رفتار عادلانه ای وجود نداشته باشد، این حزب را ترک می کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما وی گفت: «حزب خیلی خوب با من رفتار نکرده است. اما من در هر نظرسنجی پیشتاز بوده ام. اینطور به نظر می رسد که من پیروز خواهم شد. کل زندگی من سرشار از پیروزی ها بوده است من مثل خیلی ها که شما با آنها صحبت کردید، بازنده نیستم. من می دانم چطور در این رقابت پیروز شوم. من قصد دارم پیروز شوم. اگر من نامزدی خود را حفظ کنم، این بهترین راه برای شکست دادن دموکراتها خواهد بود.»

ترامپ خطاب به حزب جمهوریخواه گفت: «اگر آنها با من با احترام برخورد نکنند، اگر با من همچون کسی که در نظرسنجی ها پیشتاز است، رفتار نکنند، اگر میدان بازی برابر و عادلانه نباشد، آن وقت همه گزینه ها روشن هستند.»

تهدید تازه ترامپ پس از آن مطرح شده است که وی از ممنوع کردن سفر مسلمانان به آمریکا خبر داد. پس از واکنش منفی به اظهارات ترامپ، وی گفت این ممنوعیت موقتی خواهد بود و تا زمانی برقرار است که قانونگذاران درباره نحوه متوقف کردن ورود افراط گرایان اسلامی به کشور تصمیم گیری کنند. اما این بازنگری در موضع یک رقیب ریاست جمهوری و پیشتاز نامزدهای حزب جمهوریخواه، خیلی سریع اتفاق افتاد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو