بهره‌مندی دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد از امکانات وزارت بهداشت
24 دی 1395 ساعت: 17:10



معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد گفت: براساس اجرای سیاست‌های ارتقا آموزش دانشجویان مقرر شده افرادی که در دانشگاه‌های آزاد تحصیل می‌کنند از برخی امکانات وزارت بهداشت بهره‌مند شوند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از میزان، سیدعلی ابطحی گفت: پس از تغییرات و تحولات در راس دانشگاه آزاد، مقرر شد همکاری‌ها میان این دانشگاه با وزارت بهداشت در حوزه دانشگاه‌های علوم پزشکی افزایش یابد.
وی افزود: در همین رابطه تلاش شد که هرگونه تقابلی که از قبل مطرح بود از میان برداشته شود. معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد با اشاره به اجرای سیاست‌های ارتقا آموزش در دانشگاه‌های علوم پزشکی، خاطرنشان کرد: پیرو اجرای سیاست‌های ارتقا دانشگاه‌های علوم پزشکی از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد نیز مطابق با برنامه‌های وزارت بهداشت پیش خواهند رفت.
ابطحی ادامه داد: هر تغییر و تحولی که در دانشگاه های علوم پزشکی اعمال شود در دانشگاه‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد نیز این تحولات را شاهد خواهیم بود. وی با تاکید بر حمایت دانشگاه‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار کرد: مقرر شده مراکز آمایشی وزارت بهداشت رشته‌ها و واحدهای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد را حمایت کنند و در مقابل نیز دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز بتوانند از امکانات دانشگاه آزاد بهره‌مند شوند.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد درخصوص اقدامات صورت گرفته به‌منظور افزایش توانمندی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد تصریح کرد: برای افزایش توانمندی‌های دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تحت نظارت دانشگاه آزاد مقرر شده از توانمندی‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بهره گرفته شده تا از این طریق در تربیت دانشجویان تحولات اساسی ایجاد شود.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو