آیت‌الله شبیری‌زنجانی در دیدار با وزیر بهداشت:
قدر خدمت به مردم را بدانید
24 دی 1395 ساعت: 13:10آیت‌الله سیدموسی شبیری‌زنجانی از مراجع عظام تقلید در دیدار با وزیر بهداشت گفت: خدماتی که شما انجام می‌دهید، عبادت است.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، ی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات خدمت‌گزاران در وزارت بهداشت و به‌ویژه وزیر بهداشت گفت: خدمت به مردم بهترین کارها است و قدر این نعمت را بدانید.
وی از خدمات هاشمی قدردانی کرد و افزود: خدمت به بهترین مردم نباید دست‌کم گرفته شود و همواره بکوشید تا به مردم خدمات‌رسانی کنید.
در این دیدار وزیر بهداشت نیز گزارشی از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه کرد و با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان فرقانی گفت: این بیمارستان یکی از خدمات گسترده‌ای بود که در قم ارائه شد و با راه‌اندازی آن شاهد حضور و استقبال گسترده مردم در آن هستیم. هاشمی ادامه داد: موفق شدیم این بیمارستان را پس از گذشت ۲۰سال، در این دولت به اتمام برسانیم که یکی از بیمارستان‌های جنرال و مجهز کشور است.
همچنین در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: به لطف خداوند قرار است احداث بیمارستان شهدای نیروگاه را نیز در آینده نزدیک به اتمام رسانده که با افتتاح آن مشکلات مردم منطقه نیروگاه رفع خواهد شد.
ابوالفضل ایرانی‌خواه افزود: علاوه بر این، بیمارستان ۲۲۰تختخوابی امیرالمومنین (ع) نیز ظرف مدت سه تا چهار ماه آینده تکمیل می‌شود.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو