عضو کمیسیون بهداشت مجلس:
پایش آنفلوآنزا در سیستان و بلوچستان بهتر شده است
18 آذر 1394 ساعت: 17:9عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: «باتوجه به تقویت سامانه مراقبت‌های بهداشتی، پایش آنفلوآنزا در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان امسال نسبت به سال گذشته فعال‌تر و بهتر بوده است.»
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، مسعود پزشکیان که روز چهارشنبه به‌منظور بررسی وضعیت بیماری آنفلوانزا در سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرده است، اظهار داشت: «تخصیص اعتبارات مصوب مجلس به مناطق محروم اقدام مهمی درزمینه ارتقای زیرساخت‌های خدمات‌رسانی بهداشتی و درمانی در این نقاط است. این اقدام علاوه‌بر ارتقای سلامت، در فرهنگ‌سازی مسائل مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی و پیشگیری از ابتلاء به بیماری‌ها نقش قابل توجهی خواهد داشت.»
گفتنی است مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت مجلس به همراه سلیمان عباسی نماینده مردم گنبد کاووس و حلیمه عالی نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس به زاهدان سفر کردند.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان آنفلوانزی H1N1در سیستان و بلوچستان تحت کنترل است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد. محمودرضا میری با بیان اینکه هر ساله با آغاز فصل سرما شاهد افزایش بروز بیماری آنفلوانزا هستیم اظهار داشت: «وضعیت سیستان و بلوچستان ازنظر بیماری آنفلوانزا H1N1 خوب است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو