ریاست جمهوری حکم ریاست جدید سازمان را تنفیذ کردند
11 مهر 1400 ساعت: 17:7محمد رییس زاده که در روز جمعه با رای بالای مجمع عمومی نظام پزشکی به ریاست کل این سازمان انتخاب شده است عصر روز یک‌شنبه در دفتر رییس جمهور از سید ابراهیم رییسی حکم خود را دریافت کرد.
به گزارش سپید، محمد رییس زاده که در روز جمعه با رای بالای مجمع عمومی نظام پزشکی به ریاست کل این سازمان انتخاب شده است عصر روز یک‌شنبه در دفتر رییس جمهور از سید ابراهیم رییسی حکم خود را دریافت کرد.

در حکم امضا شده توسط ریاست جمهوری آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمد رئیس‌زاده
در اجرای ماده قانون سازمان نظام‌پزشکی جمهوری اسلامی ایران مصوب 25/1/1383 مجلس شورای اسلامی با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند و رای اکثریت اعضای مجمع عمومی این سازمان در جلسه مورخ 09/07/1400 به‌موجب این حکم برای مدت ۴ سال به‌عنوان «رئیس کل سازمان نظام‌پزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند سبحان و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری،» «پاک‌دستی و فساد ستیزی»، «قانون‌مداری» و مفاد عهدنامه «مدیران دولت مردمی» در پیشبرد و تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید ابراهیم رئیسی

دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو