اطلاعیه سازمان نظام پزشکی در مورد تزریق دوزم دوم واکسن اسپوتنیک و سینوفارم
7 خرداد 1400 ساعت: 18:3سازمان نظام پزشکی در اطلاعیه شماره 35 خود اعلام کرد: «واکسیناسیون دوز دوم واکسن‌های اسپوتنیک و سینوفارم در روزهای هشتم و نهم خردادماه 1400 از ساعت ۹ تا ۱۵ انجام خواهد شد که در دو شیفت صبح و عصر است. شیفت صبح ساعت 9 تا 12 و شیفت عصر ساعت 12 تا 15 خواهد بود. خواهشمنداست از مراجعه قبل و بعد از این ساعت خودداری فرمایید.»
به گزارش سپید به نقل از سازمان نظام پزشکی، با توجه به انجام واکسیناسیون دوز دوم سینوفارم و اسپوتنیک برای همکاران، لطفا در خصوص واکسیناسیون نوبت دوم اسپوتنیک و سینوفارم به موارد زیر توجه داشته باشند.

-واکسیناسیون در روز‌های شنبه هشتم و یکشنبه نهم خرداد ماه انجام خواهد شد.

-پس از دریافت پیامک به سامانه نوبت دهی معرفی شده در پیامک مراجعه و زمان و مکان واکسیناسیون خود را مشخص نمایید. اگر هم پیامک برای شما ارسال نشده صرفا همکارانی که دوز دوم واکسن‌های سینوفارم و اسپوتنیک را دریافت نکرده‌اند به سامانه https://vaccine2.irimc.org/ مراجعه کنند.

-واکسیناسیون از ساعت ۹ تا ۱۵ انجام خواهد شد که در دو شیفت صبح و عصر است شیفت صبح ساعت 9 تا 12 و شیفت عصر ساعت 12 تا 15 خواهد بود. خواهشمنداست از مراجعه قبل و بعد از این ساعت خودداری فرمایید.

-واکسیناسیون نوبت دوم واکسن اسپوتنیک در بیمارستان‌های ابن سینا و پارس انجام خواهد شد و واکسیناسیون نوبت دوم واکسن سینوفارم در بیمارستان‌های لاله، عرفان نیایش، توس، جم، تهرانپارس انجام خواهد شد.

-بدون تعیین وقت در سامانه از مراجعه به بیمارستان خودداری فرمایید.

-هنگام مراجعه برای واکسیناسیون حتما کارت نظام پزشکی و کارت ملی خود را همراه داشته باشید. در صورت داشتن کارت واکسن نوبت اول آن را همراه داشته باشید.

-جهت پیشگیری از مشکلات بعدی و لزوم ثبت اطلاعات در سامانه کشوری سیب روند واکسیناسیون نسبت به قبل نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت، برنامه‌ریزی زمانی برای این موضوع را لحاظ فرمایید.

چنانچه به هر دلیلی موفق به اخذنوبت از طریق سامانه نشدید، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره نظام پزشکی، شماره موبایل خود را به همراه نام بیمارستانی که دوز اول را در آن تزریق کرده‌اید به شماره 10004024 پیامک کنید تا به مشکل شما رسیدگی شود. همچنین می‌توانید در ساعات ادارای برای طرح سئوالات خود با شماره 02142247 داخلی 7 تماس بگیرید.(ساعت 8 تا 16)
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو