پویش «مقابله با کرونا، فرصتی برای همدلی با سالمندان»؛
آغاز مشاوره رایگان مقابله با کرونا برای سالمندان
15 فروردین 1399 ساعت: 15:1پویش«مقابله با کرونا، فرصتی برای همدلی با سالمندان» توسط انجمن طب سالمندان و سالمندشناسی ایران و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آغاز شد.
به گزارش سپیدآنلاین، احمد دلبری، رئیس انجمن علمی سالمند شناسی و طب سالمندان ایران روز جمعه گفت: با توجه به شیوع روزافزون بیماری کرونا و افزایش اضطراب و استرس در میان سالمندان و مراقبان، به منظور کاهش میزان مراجعه آنها به مراکز بهداشتی، درمانی و همچنین کمک به کنترل استرس خانواده‌ها، مشاوره رایگان تلفنی با عنوان پویش «مقابله با کرونا، فرصتی برای همدلی با سالمندان» شکل گرفته است.
وی اظهار داشت: در این پویش اساتید، متخصصین، کارشناسان و فعالان حوزه سلامت و سالمندی کشور به عنوان مشاورین و افراد مرجع به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود می‌ پردازند. دلبری تصریح کرد: مقابله با کرونا و راهنمایی صحیح هشت میلیون نفر سالمند کشور به عنوان یکی از آسیب پذیرترین گروه‌های جامعه و خانواده های آنان، نیازمند عزم ملی فعالان حوزه سلامت است، بنابراین از عموم متخصصان داوطلب این رشته استدعا دارد در راستای مشاوره صحیح و آگاه بخشی خانواده‌ها و سالمندان عزیز و با هدف ایجاد حس امید و همدلی، این انجمن را در برگزاری هرچه بهتر این پویش یاری کنند.
دلبری گفت: هم اکنون این انجمن نیازمند حمایت و راهنمایی و پیوستن متخصصان، پزشکان و کارشناسان عضو انجمن های علمی و سازمان نظام پزشکی به این پویش ملی جهت مشاوره تخصصی تلفنی به سالمندان و خانواده های آنان است.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو