رئیس پلیس اگاهی تهران بزرگ خبر داد
کشف محموله قاچاق دارو به ارزش 5 میلیارد تومان
6 دی 1397 ساعت: 15:10رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف محموله قاچاق دارو به ارزش تقریبی ۵ میلیارد تومان توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین، علیرضا لطفی در این باره گفت: با شناسایی دقیق محل نگهداری محموله قاچاق دارو، هماهنگی لازم با دستگاه قضایی انجام و صبح روز جاری پنجشنبه ۶دی‌ماه در بازرسی از این محل بیش از ۲۳۰ هزار قلم انواع دارو کشف و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

وی افزود: کارآگاهان معاونت مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی تهران موفق به شناسایی محل نگهداری مقدار قابل توجهی از انواع داروهای قاچاق در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی شدند. در بررسی مقدماتی از محموله داروی کشف شده مشخص شد این داروها عمدتا تولید دوکشور آمریکا و هندوستان و از نوع داروی ضد سرطان، نایاب و یخچالی هستند که متاسفانه در شرایط کاملا غیراستاندارد و غیربهداشتی نگهداری می شدند.

رئیس پلیس اگاهی تهران اضافه کرد: در تحقیقات از متهم دستگیر شده نیز مشخص شد که داروی های قاچاق کشف شده، طی چند نوبت و به صورت غیرقانونی از طریق مرزهای شمال غرب وارد کشور شده و قرار بر آن بوده تا این داروها با انجام تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی ، به نشانی مشتریان ارسال شود.

لطفی با اشاره به اینکه طی هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت بهداشت مقرر گردیده تا این محموله از داروی‌های کم یاب تحویل این وزارتخانه شود گفت: قرار بر این است تا این دارو ها هرچه سریع تر در اختیار بیماران نیازمند آن قرار گیرد، متهم پرونده نیز با قرار قانونی صادره از سوی مقام محترم قضایی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
ایسنا
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو