صفحه نخست چاپ
سپید آنلاین
ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال‌احمر در تعطیلات نوروز اعلام شد

به گروه سلامت سپیدآنلاین، حسن صفاریه، سرپرست سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به اعلام ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال‌احمر در پی شیوع کرونا ویروس(کووید – 19) در کشور اعلام کرد: از آنجا که خدمت‌رسانی به موقع و تامین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران در شرایط خاص از اولویت‌های سازمان تدارکات پزشکی است؛ براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده داروخانه‌های تحت پوشش این سازمان در ایام نوروز 99 با حداکثر توان فعالیت می‌کند تا بیماران در شرایط کنونی مشکلی برای تامین دارو و اقلام درمانی خود نداشته باشند.
وی افزود: داروخانه مرکزی هلال‌احمر در تهران، خیابان طالقانی و داروخانه مرکزی شماره 2 تهرانپارس در خیابان جشنواره واقع شده است و هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی با شماره تلفن 41651 تماس بگیرند. به گفته سرپرست سازمان تداکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر، پرسنل داروخانه جمعیت هلال‌احمر در حالت آماده باش قراردارند و در صورت نیاز آمادگی ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه‌روزی از سوی پرسنل داروخانه وجود دارد.
صفاریه افزود: بیماران و مراجعان می‌توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همچنین تایید نسخ در ایام نوروز به شرح جدول زیر به داروخانه‌های تحت پوشش این سازمان مراجعه کنند.