سلامت و سبک زندگی

جزئیات آزمون استخدامی هلال‌احمر

تاریخ انتشار : 30 تیر 1395 ساعت 13:41
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر از برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در 29مرداد ماه جاری خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، وحید رحمتی مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر با اعلام این خبر افزود: «طی سال‌های گذشته تعداد زیادی از نیروهای جمعیت هلال‌احمر بازنشسته شده‌اند. از طرفی ضرورت دارد در هر پایگاه حداقل دو نفر نیروی قراردادی در کنار نیروهای داوطلب حضور داشته باشند. بر همین اساس به دنبال مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و همچنین شورای عالی جمعیت هلال احمر، امکان استخدام ٧۵٠نفر در جمعیت هلال احمر فراهم شد.»
رحمتی تاکید کرد: «این ٧۵٠نفر از میان داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر و از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند. درصد این نیروها در پایگاه‌ها و شعب جمعیت هلال‌احمر فعال، بیش از ٨۵درصد خواهند شد. تعدادی هم در پست‌های تخصصی که هم‌اکنون از نبود حتی یک نیرو هم در مضیقه هستند مانند حقوقی، روابط عمومی و ... در استان‌ها جذب می‌شوند که البته تعدادشان بسیار اندک است.»
به گفته رحمتی، نیروهای ثابت در پایگاه‌ها نقطه قوت پایگاه و دلگرمی نیروهای داوطلب خواهند بود و البته به لحاظ ارتباط اداری (تحویل تجهیزات و امکانات و ...) با جمعیت حضورشان ضروری است. همچنین تعداد پرسنل حاضر در تمامی شعبات جمعیت استان‌ها که کار صف و عملیاتی انجام می‌دهند، باید به چهار نفر برسد. به این ترتیب جذب نیروهای جدید براساس نیازی است که سال‌ها احساس می‌شد در حوزه صف وجود دارد و با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده به‌زودی اجرایی خواهد شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه