رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران تاکید کرد
آمادگی نظام پزشکی برای تحقق مطالبات حرفه ای پرستاران
9 آذر 1401 ساعت: 10:9رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، از اعلام آمادگی سازمان نظام پزشکی در جهت تحقق مطالبات حرفه ای پرستاران خبر داد.
به گزارش سپید، محمد رئیس زاده، در پیامی به مناسبت روز پرستار، نوشت: میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) اسوه مهربانی، صبر و تقوا، قهرمان صحرای کربلا بهترین و مناسب‌ترین روز برای تبریک به کسانی است که عاشقانه و متعهدانه جان و وقت خویش را وقف نجات انسان‌ها نموده و با همه سختی‌ها و کژی‌ها جز به کاهش آلام دردمندان و بهبود بیماران به چیز دیگری نمی‌اندیشند.

پرستاران که با تاسی به حضرت زینب (س)، صبر و مهربانی او را سرمشق خویش قرار داده و در سال‌های دفاع مقدس ایثارگرانه دستان پر مهر خود را بر جراحت مجروحان می‌گذاشتند و همت بلندشان در بیمارستان‌های صحرایی پشتوانه و دل گرمی جوانان میهن پرستمان بوده و دوشاوش پزشکان همواره ملجا و پناهگاه آلام جسمانی و روحانی و سنگ صبور آحاد ملت بوده‌اند و این هم نفسی را برترین افتخار خویش می‌دانند.

همان‌ها که امروز صبورانه بار عظیم درمان کشور را به عنوان یکی از حلقه‌های مهم درمان بر عهده دارند و با اتحاد مثال زدنی با پزشکان در تیم درمان همکاری، تعاون و اثربخشی را در حفظ و ارتقای سلامت آحاد جامعه معنا بخشیده‌اند.

سازمان نظام پزشکی به عنوان بزرگ‌ترین نهاد صنفی کشور آمادگی خود را جهت تحقق مطالبات حرفه‌ای جامعه معزز پرستاری کشور که تاکنون بردبارانه در نظام سلامت نقش آفرین بوده‌اند، اعلام نموده، این روز را به همه پرستاران خدوم و زحمت کش این مرز و بوم که عاشقانه این حرفه مقدس را برگزیده‌اند تبریک گفته و آرزو می‌کنم جامعه بزرگ درمانی کشور به خصوص پرستاران مانند همیشه در همه مراحل کاری و زندگی خود سرشار از موفقیت و افتخار باشند.سازمان نظام پزشکی
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو