شرایط پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی دندانپزشکی شهید بهشتی اعلام شد
17 مهر 1400 ساعت: 18:7دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته وپرستوایمپلت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجوی فلوشیپ پذیرش می‌کند.
به گزارش سپید، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد که دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت جهت پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته و پرستوایمپلنت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجو پذیرش می‌کند.

بر این اساس علاقه‌مندان واجد شرایط از ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان به مدت یک ماه فرصت دارند با حضور در محل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی - مدیریت امورتحصیلات تکمیلی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد آزمون داوطلبان نیز در اول آذر به زبان فارسی و انگلیسی و با نرم افزار Power Point برگزار می‌شود و تاریخ ثبت نام پذیرفته‌شدگان و شروع دوره آموزشی متعاقباً اعلام می‌شود.

بر این اساس در رشته دندانپزشکی بیمارستانی ۲ نفر، ارتوسرجری ۲ نفر، پریوایمپلنت ۱ نفر، جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته ۱ نفر، پرستوایمپلنت ۱ نفر، جراحی بازسازی فک و صورت ۱ نفر پذیرش خواهند شد.

طول دوره مذکور حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۱۸ ماه می‌باشد و اولویت پس از قبولی - در شرایط یکسان- با اعضاء هیئت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی کشور است و شروع دوره منوط به پرداخت شهریه می‌باشد.

رشته‌های تخصصی پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی، رشته دندانپزشکی کودکان، ارتوسرجری،ارتودانتیکس – پریوایمپلنت، پریودانتیکس- جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته ، جراحی دهان و فک و صورت - پرستوایمپلنت، پروتزهای دندانی و جراحی بازسازی فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت می‌باشد.

فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) جهت اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه، فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی از جمله مدارک لازم برای ثبت نام است.ایسنا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو