معاون بهداشت وزارت بهداشت مطرح کرد
۹۹؛ نماد از خودگذشتگی مدافعان سلامت در مقابله با کرونا
27 اسفند 1399 ساعت: 17:12معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت حلول سال ۱۴۰۰ پیامی خطاب به کارکنان حوزه بهداشت کشور صادر کرد.
به گزارش سپید بنابر اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، در متن پیام علیرضا رییسی خطاب به کارکنان حوزه بهداشت آمده است: «حلول سال نو و بهار طبیعت فرصتی بی‌بدیل است تا از همه تلاشگران عرصه بهداشت کشور به خاطر زحمات طاقت فرسا و خدمات ارزنده  یکساله تشکر و قدردانی نمایم.

بی شک سال ۱۳۹۹ آخرین سال قرن، به عنوان نماد ایثار و از خودگذشتگی مدافعان عرصه سلامت به ویژه حوزه بهداشت در مقابله با همه گیری کووید۱۹ ثبت و ضبط خواهد شد.

شهادت مظلومانه جمعی از همکاران صدیق و فداکار طی سال ۱۳۹۹ جلوه‌ای بارز از ایثار این خادمان به ملت و کشور عزیزمان ایران است.

حال با کوله باری از تجارب ارزنده و گرانسنگ در راه مبارزه با این همه گیری وارد سال ۱۴۰۰ می‌شویم و امید آن داریم تا با همت و تلاش بی‌بدیل شما همکاران عزیز و با بهره گیری از واکسن‌های تولیدی دانشمندان و کارشناسان زبده عرصه سلامت، در سال جدید بر این بیماری مرگبار فائق آییم.

یکی از جلوه‌های دیگر تلاش شما عزیزان همزمان با این همه گیری، فعال بودن کلیه واحدهای بهداشتی برای پیشگیری و مبارزه با سایر بیماری‌های واگیر و غیر واگیر و خدمت‌رسانی مستمر به آحاد ملت بخصوص مادران، کودکان و سایر اقشار است.

در سال ۱۳۹۹ کلیه مراکز بهداشتی از شهرهای بزرگ تا دوردست‌ترین خانه‌های بهداشت در نقاط صفر مرزی خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز را با تمام توان در شرایط همه گیری ادامه دادند که این اقدامی ستودنی است.

اکنون با انگیزه‌ای مضاعف وارد سال جدید می‌شویم، سالی که طلیعه آن ادامه مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا و بازگشت آرامش به عرصه سلامت کشور با بهره گیری از دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی خواهد بود.

امیدوارم در سال جدید پس از غلبه بر این همه گیری با استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی و تخصصی خود، مسیر ایجاد رضایتمندی ملت بزرگوار ایران را با قدرت ادامه دهید.

در این روزهای مبارک که همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم آل محمد (عج) می‌باشد، برای همه مردم ایران سالی توام با سلامتی و سرشار از ایمان به خدا، افکاری سازنده، عملکردی شایسته، اراده‌ای آهنین و آینده‌ای روشن آرزومندم.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو