بررسی مبانی اصلی تعرفه‌های دندانپزشکی دردستور کار قرار گرفت
18 اسفند 1399 ساعت: 18:12با توجه به مکاتبات انجمن‌های دندانپزشکی در خصوص اصلاح تعرفه‌های سال ۹۹، جلسه‌ای در تاریخ 10/12/99۱۰ مبنی بر بررسی تعرفه‌های ابلاغی دندانپزشکی در دفتر معاونت فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی و با حضور نمایندگان جامعه دندانپزشکی ایران برگزار شد.
به گزارش سپید، بنابر اعلام محمد جهانگیری، با توجه به مکاتبات انجمن‌های دندانپزشکی در خصوص اصلاح تعرفه‌های سال 99 به اطلاع می‌رساند در تاریخ 10/12/1399 جلسه‌ای مبنی بر بررسی تعرفه‌های ابلاغی دندانپزشکی در دفتر معاونت فنی و نظارت و با حضور  نمایندگان جامعه دندانپزشکی ایران، علی تاجرنیا «رییس جامعه دندانپزشکی ایران»،  بهزاد فرخ زاد «مسئول کمیته تدوین تعرفه‌های جامعه دندانپزشکی ایران» و الهام سادات افراز «نماینده انجمن بیماری‌های دهان و دندان» برگزار شد.

لازم به ذکر است در این جلسه مبانی اصلی تعرفه‌های سال 1399 در زمینه جزء حرفه‌ای، جزء فنی و جزء مواد و لوازم مصرفی در ‌بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا جلسه کارشناسی با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، انجمن‌های علمی و سازمان نظام پزشکی در اسرع وقت برگزار شود. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو