با حضور مجازی وزیر بهداشت انجام شد
رونمایی از رزین‌های کروماتوگرافی خالص‌سازی داروهای نوترکیب در تبریز
25 آذر 1399 ساعت: 11:9محصول زیست فناوری، رزین‌های کروماتوگرافی خالص‌سازی داروهای نوترکیب شرکت نوآوران زیست گستر ارگ تبریز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رونمایی شد.
به گزارش سپید، دوازدهمین آیین پویش ره سلامت و افتتاح ۹ پروژه‌ی سلامت، پژوهشی و فناوری در هفت دانشگاه علوم پزشکی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، تهران، شیراز، اصفهان، البرز، کرمانشاه، ساوه و شهرکرد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه با بیان اینکه شرکت نوآوران زیست گستر ارگ از سال ۹۶ در جمع شرکت‌های دانش بنیان این دانشگاه مستقر شده است‌، از فروش ۳۰۰ میلیون تومانی محصولات این شرکت در طول سال جاری خبر داد.

محمد حسین صومی ابراز امیدواری کرد که این شرکت در آینده‌ی نزدیک، توانایی تامین نیاز کشور را در زمینه‌ی تولید رزین‌های کروماتوگرافی خالص‌سازی داروهای نوترکیب، داشته باشد.

وی در خاتمه متذکر شد: «نیاز کشور به رزین‌های کروماتوگرافی، ۲۰۰۰ لیتر است که این شرکت توانایی تولید ۵۰۰ لیتر را دارد.»

بر اساس این گزارش، شرکت نوآوران زیست گستر ارگ، تنها تولیدکننده‌ی تخلیص کننده‌ی پروتئین آنتی بادی آنزیم در ایران بوده و دانش فنی بالا، دوستداری محیط زیست، بهره‌مندی از علوم نوین و پژوهش محور بودن و برابری با برندهای جهانی از جمله ویژگی‌های محصولات زیست فناوری تولید شده در این شرکت است.ایسنا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو