‌معاون بهداشت وزارت بهداشت از حضور مردم قدردانی کرد
پایان کمپین کنترل فشار خون با بیش از 30 میلیون ثبت در کشور
16 تیر 1398 ساعت: 13:4معاون بهداشت وزارت بهداشت در پیامی از حضور پرشور مردم و تلاش ایثارگرانه دست‌اندرکاران بسیج ملی کنترل فشارخون قدردانی کرد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
امروز در سایه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های رییس محترم جمهوری اسلامی ایران و وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از نزدیک به دوماه تلاش مجدانه و ایثارگرانه جمع بزرگی از زنان و مردان این مرز و بوم حرکت عظیم بسیج ملی کنترل فشارخون با موفقیتی چشمگیر‌ به پایان رسید.
این بسیج ملی با مشارکت فعال کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، نیروهای مسلح، سازمان‌های مردم نهاد و در یک کلام کل نظام، بدون وقفه و در جای جای کشورمان از دوردست ترین روستاهای مرزی تا مراکز کلان شهرهای کشور به مرحله اجرا در آمد.
ثبت فشارخون بیش از 30 میلیون نفر از هموطنان در این بسیج ملی و آگاه سازی فراگیر و مشارکت فعال مردم برای گام نهادن در مسیر ارتقاء سلامت برگ زرینی است که بر تارک نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران خواهد درخشید.
بی‌تردید نتایج پایش این حرکت عظیم ملی در پیشبرد اهداف نظام سلامت و حرکت در مسیر توسعه کشور با توجه به ابعاد و مختصات آن نقش بسزایی خواهد داشت.
اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از یکایک همکاران و دست اندرکاران مجری بسیج ملی کنترل فشارخون، از همه مردم شریف ایران بخاطر حمایت پرشور و تاریخ سازشان از نظام سلامت کشور سپاسگزاری می‌کنم.
‌علیرضا رئیسی
معاون بهداشت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و مدیر اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو