معاون کل وزارت بهداشت عنوان کرد:
ارتقا حوزه سلامت، بهترین مسیر افزایش رضایت اجتماعی
26 خرداد 1398 ساعت: 14:3معاون کل وزارت بهداشت گفت: بهترین مسیر افزایش رضایت اجتماعی، ارتقای حوزه سلامت است و به همین منظور از حکومت، بسیج و دیگر دستگاه‌ها می‌خواهیم در این حوزه یاری کنند.
به گزارش سپیدآنلاین، ایرج حریرچی در مراسم تکریم و معارفه دکتر رییس زاده و دکتر متولیان روسای سابق و جدید بسیج جامعه پزشکی ضمن تشکر از زحمات محمد رییس زاده اظهار داشت: در شرایط خطیر فعلی کشور که مردم با مشکلات اقتصادی مواجه اند، توجه و رسیدگی به اقشار محروم بسیار ضروری است و دست نیاز به سوی تمام کسانی که می‌توانند به حوزه سلامت کمک کنند دراز می‌کنیم و نیاز به همدلی تمام دستگاه‌ها داریم.

وی در ادامه افزود: مردم در شرایط اقتصادی کنونی از هزینه‌های ضروری بهداشتی و درمانی خود کم می‌کنند تا به هزینه‌های ضروری‌تر مانند خوراک و مسکن اختصاص دهند. نشانه‌های کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی و مواردی از این دست هم در سال ۹۷ دیده می‌شود.

معاون کل وزارت بهداشت تصریح کرد: حدود ۳۰ درصد بار مراجعه به داروخانه‌ها مربوط به مراجعات بدون ویزیت قبلی پزشک است که این وضعیت بسیار نگران‌کننده است.

دکتر حریرچی با اشاره به اینکه، ۲۵ تا ۳۵ درصد میزان رای‌آوری حکومت ها در انتخابات مربوط به عملکرد نظام سلامت است، افزود: یکی از بهترین مجاری برای افزایش رضایت‌بخشی مردم، کار در حوزه نظام سلامت است و بسیج می‌تواند در این زمینه بسیار کمک کند.

وی یکی گفت: در شرایط کنونی، ایجاد رضایت در مردم بسیار کلیدی و اساسی است زیرا بهترین مسیر افزایش رضایت اجتماعی، ارتقای حوزه سلامت است و به همین منظور خاضعانه از حکومت، نظام، بسیج و دیگر دستگاه‌ها می‌خواهیم در این حوزه و برای رسیدگی به سلامت مردم اقدام کنند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو