با حکم وزیر بهداشت؛
دکتر ایرج فاضل مشاور عالی وزیر بهداشت در آموزش پزشکی شد
11 اردیبهشت 1398 ساعت: 16:2سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی ایرج فاضل را به عنوان مشاور عالی خود در آموزش پزشکی منصوب کرد.
به گزارش سپیدآنلاین، متن این حکم به شرح زیر است:
فرهیخته گرامی
جناب آقای دکتر ایرج فاضل
مفتخر خواهم بود با توجه به سوابق ارزنده علمی و اجرایی حضرتعالی به عنوان مشاور عالی اینجانب در آموزش پزشکی از تجارب و راهنمایی‌های ارزشمندتان بهره‌مند شوم.
گرچه زحمات مشفقانه و ثمربخش سال‌های متمادی جنابعالی در آموزش دانشجویان، دستیاران، راه‌اندازی بخش‌های جدید همچون پیوند اعضا و حضور بی‌وقفه در کنار رزمندگان دفاع مقدس برگ‌های زرینی در تاریخ خدمت پزشکی در جمهوری اسلامی برجای گذارده، مع الوصف آنچه پس از چند دهه توفیق همجواری، ما را هر روز دل بسته‌تر کرده، آن است که گوهرتراش هستی بر حلقه زرین انگشتری وجودتان در کنار علم و مهارت هنرمندانه نگینی تابناک از وطن دوستی، مردم نوازی، جوانمردی و اخلاق حرفه‌ای نشانده که با این مجموعه ارزشمند الگویی بی‌بدیل و نفیس ساخته است .
بی‌تردید آراستن علم پزشکی به اخلاق و معنویت از ضرورت‌های اجتناب ناپذیر امروز دانشگاه‌های کشورست که امید است حضرتعالی همراه با کمک به اعتلای دانش پزشکی در تذهیب دانش آموختگان دانشگاه‌های علوم پزشکی به این خصایص گرانقدر یاریمان فرمایید .
سلامتی، توفیق و عزت روزافزونتان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم .

دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو