رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش خبر داد
راه اندازی مجهزترین بیمارستان صحرایی ارتش در پلدختر
15 فروردین 1398 ساعت: 16:1رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از راه اندازی مجهزترین بیمارستان صحرایی ارتش در شهرستان سیل زده پلدختر خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، شهنام بابلی اظهار داشت: از اولین روز جاری شدن سیل در این شهرستان 3 تیم پزشکی با تجهیزات کامل وارد این منطقه شدند، اما با توجه به شدت خسارت و نیاز خدمات پزشکی، بیمارستان صحرایی مجهز به امکانات پزشکی را در پلدختر راه اندازی خواهیم کرد.

بابلی ادامه داد: اورژانس، اتاق عمل، پزشکان مجرب داخلی، اطفال، عفونت و یک داروخانه مجهز به انواع داروها، بخش های این بیمارستان را تشکیل می دهند.

وی افزود: در چنین شرایطی که خانه های مردم تخریب شده و هموطنان عزیزمان در کمپ‌ها و چادرها اسکان یافته‌اند باید از نظر خدمات پزشکی بهره‌مند باشند تا دچار بیماری نشوند.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت : معمولا در این روزها بیماریهایی از نوع عفونی دامنگیر کودکان شده و ما تمام تلاش خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ارائه خدمات پزشکی برای کنترل و جلوگیری از بروز بیماری‌های احتمالی به کار خواهیم گرفت.

بابلی در پایان اضافه کرد: با تمهیداتی که در این بیمارستان صحرایی در نظر گرفته شده توجه ویژه‌ای به ارائه خدمات پزشکی به بیماران خاص داریم و سعی کردیم که داروهای مورد نیاز را نیز در این بیمارستان تامین کنیم.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو