سلامت و سبک زندگی

در اولین جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مجازی انجام شد:
تصویب آئین‌نامه‌ها و برنامه‌های راهبردی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور


تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395 ساعت 17:12
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
در راستای روند شکل‌گیری ساختار دانشگاه علوم پزشکی مجازی، اولین جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور تشکیل و آئین‌نامه داخلی هیات امنا و اساسنامه، چارت سازمانی و بودجه تفصیلی تنظیمی دانشگاه بررسی و تصویب شد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت با ارائه گزارشی در زمینه برنامه‌های در دست اقدام حوزه آموزش در قالب بسته‌های تحول در آموزش پزشکی، اقدامات انجام شده در زمینه توسعه آموزش مجازی را در راستای ماموریت‌های ابلاغی در بسته‌های تحول ارزیابی کرد.
در ادامه این جلسه که با هدف شکل‌گیری ساختار دانشگاه علوم پزشکی مجازی و برای بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های قانونی و حمایتی برای عملیاتی‌سازی برنامه‌های دانشگاه برگزار شد، آئین‌نامه داخلی هیات امنا و اساسنامه، چارت سازمانی و بودجه تفصیلی تنظیمی دانشگاه علوم پزشکی مجازی بررسی و تصویب شد.
همچنین آئین‌نامه مالی معاملاتی، آئین‌نامه استخدامی اعضای هیات علمی، آئین‌نامه اداری استخدامی و تشکیلاتی کارکنان غیرهیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور و آئین‌نامه پیشنهادی در زمینه ارتباط دانشگاه با صنعت تصویب شد.
همچنین به دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور اجازه داده شد در زمینه عقد قرارداد با موسسات بین‌المللی برای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی، فروش نرم‌افزارها یا دانش فنی دانشگاه، جذب دانشجوی خارجی با مجوزهای لازم و آموزش چند زبانه زیر نظر معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت کند.
در پایان این جلسه برنامه‌های راهبردی دانشگاه علوم پزشکی مجازی در 21بند پیشنهادی پس از بحث و تبادل نظر و با اعمال نظرات اصلاحی اعضا تصویب شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه