سلامت و سبک زندگی

اعلام مراکز فعال اهدای خون پایتخت در ماه رمضان

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395 ساعت 16:24
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان انتقال خون تهران 16مرکز اهدای خون پایتخت در ماه مبارک رمضان برای ارائه خدمت به اهداکنندگان خون فعال هستند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون تهران، بنابرا اعلام این سازمان از روز سه‌شنبه، هجدهم خرداد 1395 همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، 16 مرکز اهدای خون پایتخت در خدمت شهروندان تهرانی است که برای نجات جان بیماران می‌خواهند اقدام به اهدای خون کنند.
براین اساس در طول ماه مبارک رمضان مرکز اهدای خون وصال از ساعت هشت صبح تا 12 شب، مرکز اهدای خون نارمک در دو شیفت کاری از ساعت هشت صبح تا سه بعدازظهر و از ساعت هفت بعدازظهر تا 12 شب و مرکز اهدای خون پیروزی از ساعت هفت بعد از ظهر تا 12 شب فعال هستند.
علاوه بر سه مرکز وصال، نارمک و پیروزی در شیفت کاری شب، مراکز سیار اهدای خون مستقر در محل برگزاری هیات رزمندگان غرب تهران واقع در خیابان آزادی، ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی از ساعت 19 تا 24 پذیرای اهداکنندگان خواهند بود.
همچنین شهروندانی که می‌خواهند در روزهای ماه مبارک خون اهدا کنند، می‌توانند از ساعت هشت صبح تا 15 بعد از ظهر به مراکز اهدای خون مترو امام خمینی (ره)، مترو شهرری، صادقیه، آزادی، میلاد، تجریش و ورامین و یا از ساعت 8:30 تا 15 به مراکز اهدای خون شهریار، شهر قدس در روزهای زوج و رباط‌کریم در روزهای فرد مراجعه کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه